Charleroi

Programator/operator strunguri CNC in Charleroi

2,600-2,700, cazare, asigurare gratuite, part time, work experience from 1 year and above
Pacut Lukasz, junior Recruitment
Flagma member since 25 July 2018
Tel: +48 734 14X XXX

Job description

Programator/operator strunguri CNC

Loc de munca: Oostrum

Descrierea postului:

  • Programarea si operarea strungurilor CNC Mazak Super Quick Turn 200.
  • Programarea din panoul de control sau in programm CAD/CAM.
  • Lucrul pe baza de desen.
  • Reglare si montare uneltelor.
  • Producție unitara, serii mici.
  • Sustinarea masinii si locului de munca in curatenie.

Cerinte:

  • Experienta de lucru pe strunguri CNC.
  • Cunostinte la nivel comunicativ a uneia dintre limbile engleza sau olandeza.
  • Masina personala - binevenit.
  • Abilitatea de a citi desene/planuri tehnice.
  • Dorinta sa lucreze pe termen lung.

Noi oferim:

  • Salariu atractiv 16,28 euro pe ora/brut.
  • Angajarea pe condiții olandeze.
  • Salariu săptămânal.
  • 40 de ore de muncă săptămânal – garantate.
  • Cazarea: plătibilă 87,50 euro săptămânal.
  • Asigurarea: plătibilă 21,91 euro săptămânal.
  • Legătura pentru munca este gratuită.
  • Ajutor/Sprijin în timpul organizării transportului până în Olanda.

Informații suplimentare:

  • Numerul telefon de contact
Posted: 25 July 2018, 14:10
All company jobs: 3